top of page

Rozpoczynamy wielką trasę koncertową

Ponad 100 wydarzeń w ramach koncertów plenerowych, festiwali, projektów specjalnych w całej Polsce przed nami!


Tegoroczny sezon rozpoczniemy premierą "Śpiewnika Domowego na WYNOS!".

Wśród naszych propozycji nie zabraknie kultowych "Operetki na WYNOS!, "Lat 20., lat 30. na WYNOS!", "Opery&Musicalu na WYNOS!, "Operetki dla Dzieci".


Zaprezentujemy także kolejną nowość - "Kiepuriadę na WYNOS!" - czyli spotkania z Janem Kiepurą i jego żoną (divą węgierskiej operetki) Martą Egghert. A to za sprawą specjalnie przygotowanego pokazu archiwalnych zdjęć słynnej pary i wyśpiewaniem ich największych przebojów!


Tworzymy także nową tradycję wiosennego i jesiennego koncertowania proponując projekty: "SIECHNICKIE koncerty" oraz "Mały Festiwal Operetki Włocławek. Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje naszych festiwali:

  • Zamkowych spotkań z operą i operetką w Darłowie

  • Radlińskiego Festiwalu Operetkowego

  • Żnińskiego Festiwalu Operetkowego

  • Oświęcimskiego Festiwalu Operetkowego

Niezwykle ważnym świętem muzyki wokalnej będzie dla nas II Festiwal Muzyczny Powiatu Wrocławskiego. To aż 9 wydarzeń w każdej gminie Ziemii Wrocławskiej i wielkie plenerowe widowisko "Biała Dama" w plenerach Pałacu Krobielowice.


Podobnie, jak w latach ubiegłych obieramy sobie za cel docieranie z ofertą kulturalną do najmniejszych miejscowości kraju, ale także prezentacje wydarzeń muzycznych w plenerach dużych miast.


Zgodnie z naszym hasłem: OPERETKA dla WSZYSTKICH! - zapraszamy Państwa pięknie na wszystkie wydarzenia.


Pełen harmonogram znajduję się TUTAJ


bottom of page