top of page

Śpiewaj razem z nami! Dworek Chopina!

Serdecznie zapraszamy na kolejny wyjazdowy koncert Wrocławskiego Chóru Seniora, który wystąpi pod dyrekcją Tomasza Maleszewskiego w słynnym Dworku Chopina w Dusznikach-Zdroju!

W programie koncertu znalazły się piosenki fenomenów polskiej estrady muzycznej, m.in. Violetty Villas, Maryli Rodowicz, słynne wrocławskie "Mkną po szynach niebieskie tramwaje", czy operetkowy przebój "Usta milczą, dusza śpiewa". Przed nami godzina wspólnego śpiewania z największym polskim Chórem Seniora!
Wrocławski Chór Seniora to projekt interdyscyplinarny adresowany do wrocławskich Seniorów i wspierający ich w podejmowaniu aktywności zmierzających do samorozwoju, rozwijania swoich pasji i marzeń, integracji społecznej, przełamania hermetyczności uczestnictwa w tzw. kulturze wysokiej, a także nabywania nowych i wartościowych umiejętności. Zespół może pochwalić się laurami konkursów chóralnych, licznymi koncertami oraz występami z gwiazdą muzyki rozrywkowej Dawidem Podsiadło przed blisko 5 tys. publicznością. Członkowie Wrocławskiego Chóru Seniora to prawdziwi pasjonaci śpiewu. Regularnie koncertują prezentując zróżnicowany repertuar. W planach jest nagranie płyty CD, a także poszerzenie programów koncertowych o gatunek operetki. Wrocławski Chór Seniora jest największym tego typu Zespołem w kraju liczącym blisko 70 aktywnych członków.

bottom of page