top of page

kierownik artystyczny - Tomasz Maleszewski

Zadanie publiczne pn. "Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Wrocław.
ZESPÓŁ
 

WYDARZENIA 2023-2022

KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
24 stycznia 2023

Pierwszy koncert w nowym 2023 roku Wrocławskiego Chóru Seniora odbył się w Przestrzeni Trzeciego Wieku - Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Zespół zaprezentował najpiękniejsze kolędy i pastorałki z różnych zakątków świata. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Dni Babci i Dziadka. Widzowie mogli także podziwiać nowe stroje koncertowe naszych Chórzystów, które zostały wykonane dzięki staraniom i projektowi członkiń zespołu: Zofii Dul, Józefy Rutkowskiej. 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK
18 grudnia 2022

We wrocławskim Centrum Kulturalno-Bibliotecznym FAMA odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Wrocławski Chór Seniora zaśpiewał wspólnie z artystami Teatru Scena Kamienica. Zgromadzona publiczność miała okazję wspólnie kolędować przy aromatycznej herbatce korzennej.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

KONCERT MIKOŁAJKOWY
6 grudnia 2022

Dzień na który wszyscy czekają i ci mali i ci duzi to MIKOŁAJKI! W ten radosny i uroczysty dzień Wrocławski Chór Seniora zaprezentował się w programie świątecznych przebojów we wnętrzach wrocławskiej Przestrzeni Trzeciego Wieku.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

WSPOMNIENIE CZESŁAWA RODZIEWICZA

24 listopada 2022

Czwartkowy wieczór 24 listopada 2022 w Przestrzeni Trzeciego Wieku – Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego był poświęcony wspomnieniom Czesława Rodziewicz - Wrocławianina, który poprzez swoją działalność bardzo mocno wpłynął na rozwój wielu wrocławskich seniorów. Czesław Rodziewicz zasłynął jako twórca haftu wrocławskiego, ekslibrisów, naturalnych obrazów z roślin zwanych liściakami oraz poeta. Sam Rodziewicz swoją twórczość określał mianem sztuki pogodnej. Podczas spotkania seniorzy wspominali sylwetkę Pana Czesław oraz odczytywali jego wiersze, poprzez które można było zauważyć, jak świetnym był obserwatorem rzeczywistości.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

WROCŁAWSKI CHÓR SENIORA LAUREATEM 
XII WROCŁAWSKIEGO PRZEGLĄDU
AMATORSKICH CHÓR SENIORALNYCH!
19 września 2022

Wrocław Miastem CHÓRALISTYKI i to w każdym wieku! Nasz zespół podczas Gali XII Wrocławskiego Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych został laureatem nagrody! 

press to zoom

press to zoom

"LATO W PIOSENKACH"
PIERWSZY KONCERT
WROCŁAWSKIEGO CHÓRU SENIORA
5 lipca 2022

Pół roku prób, warsztatów, spotkań ze światem wokalistyki zaowocowało pierwszym koncertem Wrocławskiego Chóru Seniora, który odbył się na samym początku wakacji w Przestrzeni Trzeciego Wieku i zgromadził ponad 200 słuchaczy! W repertuarze pojawiły się znane wrocławianom piosenki, jak i z repertuaru gwiazd estrady i ludowe. Nasi artyści zostali nagrodzeni owacjami na stojąco i ... 3 razy bisowali!

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
bottom of page