top of page

KONCERT MOJEJ I TWOJEJ NADZIEI

Gdy tylko wiosna budzi się do życia otwierają się nowe perspektywy i nadzieje pokładane w wiarę na lepsze jutro. "Koncert mojej i twojej nadziei" to blisko dwugodzinne wydarzenie muzyczne łączące różne style i gatunki muzyczne, obsadę artystyczną i dedykowane osobom, które poszukują pozytywów życia codziennego.


W programie koncertu zabrzmią utwory z całego świata. Od baroku do współczesności. Wykonane zostaną utwory pochodzące z oper, broadwayowskich musicali, oratoriów barokowych. Nie zabraknie pieśni samodzielnych a wśród nich m.in. z repertuarów estradowych fenomenów i gwiazd muzycznych takich jak chociażby: Mieczysław Fogg, Grażyna Łobaszewska, Zbigniew Wodecki, Anna German, Seweryn Krajewski, Edyta Bartoszewicz i wielu innych. Całość w zaskakujących interpretacjach wokalnych i autorskich aranżacjach. Wśród bogatej listy utworów, należy wspomnieć o takich przebojach, jak: „Moja i twoja nadzieja”, „Łatwopalni”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Brzydcy”, „Bądź moim natchnieniem”, arie z monumentalnego dzieła Carla Orffa „Carmina Burana”, lament „Laschia ch’io pianga” z opery Rinaldo, Arię z Kurantem z opery Straszny Dwór, czy też światowy przebój „Over the rainbow”.


Wystąpią: Liza Wesołowska – sopran Tomasz Maleszewski – tenor Sybilla Michałek – wokal Damian Domalewski – wokal Ivan Zhukov – fortepian Maciej Michałkowski – prowadzenie


Zadanie publiczne „Koncert mojej i twojej nadziei” zostało sfinansowane ze środków Gminy Wrocław.


BEZPŁATNE ZAPROSZENIA WYDAWANE SĄ W SIEDZIBIE WROCŁAWSKIEGO CENTRUM SENIORA PRZY PL. DOMINIKAŃSKIM 6 od dnia 20.03.2023. OBOWIĄZUJE LIMIT MIEJSC!
bottom of page