top of page
KONCERT MOJEJ I TWOJEJ NADZIEI
KONCERT MOJEJ I TWOJEJ NADZIEI

KONCERT MOJEJ I TWOJEJ NADZIEI

W programie utwory z całego świata komponowane od baroku do współczesności, pochodzące z oper, musicali, oratoriów i wykonywane przez estradowe fenomeny.

Czas i lokalizacja

23 mar 2023, 19:00

Sala Widowiskowa Klubu 4RBL we Wrocławiu, Bernarda Pretficza 24, 53-407 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Gdy tylko wiosna budzi się do życia otwierają się nowe perspektywy i nadzieje pokładane w wiarę na lepsze jutro. "Koncert mojej i twojej nadziei" to blisko dwugodzinne wydarzenie muzyczne łączące różne style i gatunki muzyczne, obsadę artystyczną i dedykowane osobom, które poszukują pozytywów życia codziennego. 

W programie koncertu zabrzmią utwory z całego świata. Od baroku do współczesności. Wykonane zostaną utwory pochodzące z oper, broadwayowskich musicali, oratoriów barokowych. Nie zabraknie pieśni samodzielnych a wśród nich m.in. z repertuarów estradowych fenomenów i gwiazd muzycznych takich jak chociażby: Mieczysław Fogg, Grażyna Łobaszewska, Zbigniew Wodecki, Anna German, Seweryn Krajewski, Edyta Bartoszewicz i wielu innych. Całość w zaskakujących interpretacjach wokalnych i autorskich aranżacjach. Wśród bogatej listy utworów, należy wspomnieć o takich przebojach, jak: „Moja i twoja nadzieja”, „Łatwopalni”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Brzydcy”, „Bądź moim natchnieniem”, arie z monumentalnego dzieła Carla Orffa „Carmina Burana”, lament „Laschia ch’io pianga” z opery Rinaldo, Arię z Kurantem z opery Straszny Dwór, czy też światowy przebój „Over the rainbow”.

Wystąpią: 

Liza Wesołowska - sopran 

Tomasz Maleszewski - tenor 

Sybilla Michałek - wokal 

Damian Domalewski - wokal 

Ivan Zhukov - fortepian 

Maciej Michałkowski - prowadzenie

Bezpłatne wejściówki dostępne od 20 marca 2023 we Wrocławskim Centrum Seniora (Pl. Dominikański 6, Wrocław)

Zadanie publiczne zostało sfinansowane ze środków budżetu Gminy Wrocław.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page