top of page
Śpiewaj razem z nami! #Wrocław
Śpiewaj razem z nami! #Wrocław

Śpiewaj razem z nami! #Wrocław

Muzyczny kalejdoskop pieśni etnicznych, ludowych i popularnych w wykonaniu największego w Polsce Wrocławskiego Chóru Seniora

Czas i lokalizacja

18 cze 2024, 17:30 – 19:30

CAL NA OŁTASZYNIE | WROCŁAW, Pszczelarska 7, 52-210 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI!

18 czerwca 2024 godz. 17:30 CAL NA OŁTASZYNIE [ul. Pszczelarska 7] | WROCŁAW

Koncert jest prawdziwym kalejdoskopem polskich pieśni ludowych, etnicznych oraz popularnych, które wybrzmiewały od lat 20 do lat 80 ubiegłego stulecia. W programie znalazły się piosenki fenomenów polskiej estrady muzycznej, m.in. Violetty Villas, Maryli Rodowicz, Anny German, Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo, słynne wrocławskie "Mkną po szynach niebieskie tramwaje", czy operetkowy przebój "Usta milczą, dusza śpiewa". Całość w oryginalnych opracowaniach.

Wykonawcy:

WROCŁAWSKI CHÓR SENIORA pod dyrekcją Tomasza Maleszewskiego

Wrocławski Chór Seniora został założony w 2016 roku i początkowo działał przy Teatrze Scena Kamienica we Wrocławiu. Od początku 2022 roku funkcjonuje pod auspicjami Stowarzyszenia Operetka Wrocławska. Zespół może już pochwalić się laurami konkursów chóralnych, licznymi koncertami oraz występami z gwiazdą muzyki rozrywkowej Dawidem Podsiadło przed blisko 5 tys. publicznością w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Członkowie Wrocławskiego Chóru Seniora to prawdziwi pasjonaci śpiewu. Regularnie koncertują na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska prezentując zróżnicowany repertuar. Wrocławski Chór Seniora jest największym tego typu zespołem w kraju liczącym ponad 70 aktywnych członków. Dyrektorem artystycznym chóru jest Tomasz Maleszewski.

WSTĘP WOLNY!

Zadanie publiczne pn. "Działania na rzecz wrocławskich seniorów w roku 2024" jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Wrocław. 

Zadanie publiczne pn. "Śpiewaj razem z Wrocławskim Chórem Seniora" jest finansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page